.

- Modüler Su Deposu Nedir

 

 

 

.

Modüler Su Deposu; İstenilen hacimlerde özel şekil verilen sac parçaların birbirlerine civatalarla monte edilmiş olduğu depo biçimidir. Temiz, hijyenik, uzun ömürlüdür. Yıllarca kullanılabilir. Çürüme yapmaz. Mantar, yosun, vs içermez. Su Depolarını 1000 Litreden 300.000 litreye kadar imalat yapmaktayız.


Bu depoların bütün parçaları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmektedir. Oldukça uzun ömürlü bir depo tipidir. İstenildiği takdirde parçalar birbirinden bağımsız olarak değiştirilebilir. Doğa kaynaklarını kullanmadan kolayca kurulabilir. Kaynak gerektirmez. İçerdiği sıvının özelliğine göre depolar farklı materyaller ile kaplanılabilir. İçerdiği sıvı ile asla tepkimeye girmez. Kolayca monte edilebilir. Sızdırmazlığı sağlamak için sağlığa uygun özel EPDM contalar kullanılmaktadır. Favori yerlere, yüksek zeminlere, çerçevelere, kulelere ve binalara girişlerine kolayca monte edilir. Bina girişlerinden kolayca geçebilecek şekilde tasarlanmıştır.


Talebinize göre 1250 litreden 300 bin litreye kadar üretim yapılmaktadır. AISI 304 Kalite paslanmaz çelik, dünyada en sık ve çok yönlü kullanılan paslanmaz çelik türüdür. %18 krom ve %8 nikel içeren bu malzeme, mükemmel şekillenebilme kabiliyetine ve korozyon dayanımına sahiptir. İhtiyacınıza göre AISI 316 kalite paslanmaz çelikten üretim yapılmaktadır.


Sıcak Daldırma Galvaniz Prizmatik Modüler Su Depoları: Sıcak daldırma galvaniz ile kaplama yapmak bugüne kadar korozyona karşı kullanılan en uzun ömürlü koruma yöntemlerinden biridir. Sıcak daldırma galvaniz, metal yüzeyinde yüksek kalınlıkta ve homojen bir yüzey filmi oluşturduğu için keskin köşeler, kesim yerleri, delik yüzeyleri ve boşluklar dahil olmak üzere tüm bölgelere nüfuz ederek malzemeye tam koruma sağlar.